Maszyny do czyszczenia wentylacji

Maszyny do czyszczenia wentylacji Danduct to w pełni innowacyjny sprzęt umożliwiający usunięcie zanieczyszczeń. Dlaczego w ogóle czyszczenie kanałów wentylacyjnych jest tak istotną kwestią? System przewodów wentylacyjnych transportuje masy powietrza do wszystkich pomieszczeń w domu. Czysta wentylacja to wyższy komfort życia użytkowników oraz brak problemów z oddychaniem. Ponadto kanały bez zabrudzeń zapewnią lepszą wydajność instalacji energooszczędnych oraz wydłużą okres ich użytkowania.

Zarówno inwestorzy jak i klienci indywidualni chętnie wybierają nasze produkty, bo ufają naszemu ponad 30 – letniemu doświadczeniu.

Czym wyróżniają się maszyny do czyszczenia wentylacji Danduct?

  • W pełni zautomatyzowane
  • Wysoka skuteczność pracy
  • Łatwa obsługa
  • Możliwość dotarcia do trudno dostępnych kanałów
  • Szeroki wybór szczotek
  • Regulowana prędkość

Maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – cena i zalety

Maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych DC4 lub DC5 pozwala szybko i skutecznie pozbyć się wszelkich zabrudzeń z kanałów, wliczając wirusy i bakterie. Szczotki zastosowane w maszynach Danduct są w pełni zautomatyzowane, co przekłada się na wysoką jakość pracy. Maszyny do czyszczenia wentylacji Danduct posiadają minimalny okres eksploatacji 20 lat.

Różne rozmiary szczotek oraz zdalne sterowanie ułatwiają dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Za tak wszechstronne urządzenie, jakim jest maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych, cena jest naprawdę atrakcyjna.

Czyste przewody to lepsza praca całego systemu wentylacji mechanicznej, a co za tym idzie czystsze powietrze w całym budynku. Co ciekawe maszyny do czyszczenia wentylacji DC4 oraz DC5 znajdą zastosowanie nie tylko w nowo powstających domach jednorodzinnych, ale również w obiektach przemysłowych, lokalach usługowych, lotniskach, szkołach czy szpitalach. Tak naprawdę wszędzie tam, gdzie znajdują się kanały wentylacyjne, które wymagają regularnego serwisu.

Maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – parametry techniczne

Dane techniczne maszyny do czyszczenia wentylacji DC4

Zasilanie230 V
Silnik w tym (przetwornica częstotliwości)0,37 KW –1,25 A – 50/60HZ
Długość57 cm
Szerokość39 cm
Wysokość28 cm
Waga23 kg
Długość lancy5-30 m
Dodatkowe wyposażenieSystem dezynfekcji

Dane techniczne maszyny do czyszczenia wentylacji DC5

Zasilanie230 V
Silnik w tym (przetwornica częstotliwości)0,37 Kw (0,5 Hp) – 50/60HZ
Długość86 cm
Szerokość50 cm
Wysokość86 cm
Waga z 20 m lancą55 kg
Kontrola kierunku obrotuTAK
Kontrola prędkości szczotkiTAK
Obsługiwane średnice100-600 mm (Centralizer od 350 mm)

Maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych DC5 nadaje się do przewodów od 100 mm do 600 mm, natomiast długość lancy wynosi 20 metrów.

Co ważne szczotki z maszyny DC4 pasują również do maszyny czyszczącej DC5.

Zachowanie czystości kanałów wentylacyjnych wydłuża okres użytkowania urządzeń typu rekuperator czy centrala wentylacyjna. Obowiązkowe przeglądy staną się o wiele łatwiejsze i mniej czasochłonne, gdy w grę wchodzą maszyny do czyszczenia wentylacji DC4 lub DC5 firmy Danduct.

Wszystkich instalatorów oraz klientów indywidualnych zainteresowanych kwestiami typu maszyna do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – cena, zakres działania, możliwa wysokość rabatów i inne -zapraszamy do kontaktu telefonicznie 606 343 275 lub mailowo info@danduct.pl

Systemy do czyszczenia kanałów wentylacyjnych dla profesjonalistów!

Zaproponuj swoim klientom dodatkowe usługi i zarabiaj więcej!

Kontakt

Zamów kontakt z doradcą

    InstalatorKlient indywidualnyJestem zainteresowany usługą czyszczenia