Urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych Danduct to cała gama inteligentnych rozwiązań stosowanych wśród klientów indywidualnych oraz instalatorów. Poznaj nasze unikalne produkty, zadbaj przy tym o zdrowie swojej rodziny i utrzymaj czystość w kanałach wentylacyjnych budynku mieszkalnego.

W skład produktów firmy Danduct wchodzi sprzęt do czyszczenia wentylacji, w tym między innymi:

 • Lance i szczotki
  – szczotki występują w średnicach od 80mm do 250mm
 • Maszyny do czyszczenia
  – przydatne do czyszczenia kanałów w zakresie od 100mm do 600mm
 • Wielozadaniowy robot czyszczący
  – nadaje się do czyszczenia kanałów o wysokości do 1200mm
 • Kamera TecCam
  – pozwala na dokładniejsze obejrzenie powierzchni przed czyszczeniem
 • Robot inspekcyjny
  – w połączeniu z kamerą precyzyjnie określi zakres prac
 • Wentylator ssący VT1500, VT3000
  – zapewni stały dostęp powietrza
 • Akcesoria dodatkowe
  – korki do anemostatów
  – balony barierowe
  – klapy rewizyjne
  – zestawy naprawcze

Pobierz dostępny na naszej stronie katalog produktów, aby zapoznać się z całą ofertą. Znajdziesz w nim urządzenia do czyszczenia wentylacji wraz z opisem i danymi technicznymi.

Urządzenia do czyszczenia wentylacji – zadbaj o komfort życia

Ostatnie lata przyniosły wzrost świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa. Dużą rolę przywiązuje się także do czystości i lepszej jakości powietrza. Okazuje się, że wiele chorób ma swój początek w źle wykonanej wentylacji budynku oraz braku regularnej konserwacji systemów wentylacyjnych. Do najczęściej występujących dolegliwości należą:

 • bóle głowy
 • złe samopoczucie
 • alergie
 • problemy z oddychaniem
 • astma

Z tego powodu sprzęt do czyszczenia wentylacji powinien znaleźć się w posiadaniu każdego instalatora wentylacji. Okresowe przeglądy, polegające na usunięciu brudu z kanałów wentylacyjnych, przyczynią się nie tylko do dłuższej żywotności instalacji, ale także do lepszego zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich domowników.

Inwestorzy, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się na wzniesienie domu, coraz chętniej stawiają na energooszczędne źródła energii. Prym wśród nich wiedzie system wentylacji mechanicznej, czyli rekuperacja. Pozostałe instalacje, takie jak pompa ciepła, klimatyzacja czy fotowoltaika także cieszą się niesłabnącą popularnością. Najważniejszą zasadą podczas użytkowania każdego z wyżej wymienionych systemów jest wykonywanie regularnych serwisów oraz czyszczenie.

Sprzęt do czyszczenia wentylacji – dlaczego warto zaufać profesjonalistom

Urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych Danduct przyczynią się do podniesienia komfortu życia podczas użytkowania wentylacji mechanicznej.

Zanieczyszczone kanały wentylacyjne stają się siedliskiem bakterii i groźnych wirusów. Z uwagi na to, że montaż instalacji energooszczędnych polega na rozprowadzeniu kanałów wentylacyjnych po całym domu, powietrze dostarczane jest do wszystkich pomieszczeń w domu. Nieczyszczone kanały przetransportują zanieczyszczone drobnoustrojami masy powietrza do przestrzeni mieszkalnej i rozwój choroby gotowy.

Zwykłe czyszczenie kanałów wentylacyjnych może okazać się niewystarczające. Należy wdrożyć profesjonalny sprzęt do czyszczenia wentylacji.

Urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych Danduct to gwarancja jakości. Firma Danduct już od kilkudziesięciu lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych urządzeń. Bogaty asortyment produktów oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Danduct podejmuje się czyszczenia trudno dostępnych kanałów wentylacyjnych nie tylko w domach, ale także w lokalach usługowych typu biura, sklepy, szpitale, lotniska i inne. Urządzenia do czyszczenia wentylacji pozwolą na sprawne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z kanałów, co przyczyni się do poprawienia stanu wentylacji.

Jaka cena urządzeń do czyszczenia wentylacji?

Jeśli chodzi o urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych, cena w firmie Danduct ustalana jest indywidualnie dla instalatorów oraz dla klientów indywidualnych. Ponadto oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Zastanawiasz się, który sprzęt do czyszczenia wentylacji sprawdzi się w twoim przypadku? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas na info@danduct.pl lub zadzwoń 606 346 275.

Systemy do czyszczenia kanałów wentylacyjnych dla profesjonalistów!

Zaproponuj swoim klientom dodatkowe usługi i zarabiaj więcej!

Kontakt

Zamów kontakt z doradcą

  InstalatorKlient indywidualnyJestem zainteresowany usługą czyszczenia