Dla kogo jest zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych?

Wychodząc naprzeciw potrzebom instalatorów, ale również klientów indywidualnych możemy zaproponować ciekawy zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych.

Zestawy tworzone są indywidualne tak, aby jak najbardziej spełnić oczekiwania konsumentów.

Każdy zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych nadaje się do usunięcia zanieczyszczeń z kanałów okrągłych oraz prostokątnych.

Zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – zapoznaj się z ofertą firmy Danduct

Na naszej stronie znajdziesz katalog produktów do czyszczenia wentylacji, w tym:

 • Szczotki do czyszczenia kanałów wentylacyjnych
 • Wentylatory ssące
 • Kamera TecCam
 • Maszyny do czyszczenia wentylacji
 • Robot inspekcyjny
 • Różnego rodzaju akcesoria

Czyste przewody wentylacyjne – jak sprawdzi się zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych

Dlaczego czyste przewody wentylacyjne są tak istotną kwestią? Na przykład w systemie rekuperacji poprzez kanały wentylacyjne transportowane jest świeże powietrze, a wraz z nim wszystko, co znajduje się w kanale. Gdy powietrze napotka na swojej drodze pyłki, roztocza, kurz i inne zanieczyszczenia pociągnie je za sobą. Wszystko to sprawia, że rekuperacja staje się mniej efektywna. Dlatego dobrze skonfigurowany zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych pozwoli profesjonalnie zadbać o czystość przewodów i tym samym osiągnąć większą skuteczność systemu rekuperacji lub klimatyzacji.

Zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – różne warianty

Przykładowy zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych może składać się z miękkiej lancy PD5 oraz szczotki. W jaki sposób można wykorzystać komplet tych dwóch produktów?

Miękka lanca PD5 idealnie sprawdzi się do usuwania zabrudzeń z przewodów od strony anemostatów. Dzięki temu można skrócić czas wykonywania pracy, ale przede wszystkim jeszcze dokładniej wyczyścić wnętrze kanałów instalacyjnych. Taki zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych świetnie poradzi sobie z domowymi systemami instalacji energooszczędnych takich jak rekuperacja czy klimatyzacja oraz kanałami od 50 mm do 250 mm.

Gdy twój zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych będzie składał się z robota inspekcyjnego, możesz obejrzeć efekty swojej pracy przed czyszczeniem oraz po. Poza tym robot działa we wszystkich kierunkach, sterowany jest joystickiem i posiada regulację światła.

Dodatkowo do zakupu robota inspekcyjnego dołączamy:

 • nagrywarkę z pilotem
 • panel sterujący
 • ochronną skrzynkę transportową

Zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych – dowiedz się więcej

Bazując na ponad 30–letnim doświadczeniu w produkcji oraz sprzedaży maszyn i urządzeń do czyszczenia kanałów wentylacyjnych, firma Danduct oferuje szeroki wybór produktów, co pozwoli stworzyć własny zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Dzięki temu wyczyścisz nie tylko przewody w domowych systemach wentylacji mechanicznej, ale również w lokalach usługowych typu biura, szpitale, szkoły, hale sportowe i inne.

Na każdy zestaw do czyszczenia kanałów wentylacyjnych oferujemy atrakcyjne ceny.

Aby otrzymać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem info@danduct.pl lub numerem 606 343 275.

Systemy do czyszczenia kanałów wentylacyjnych dla profesjonalistów!

Zaproponuj swoim klientom dodatkowe usługi i zarabiaj więcej!

Kontakt

Zamów kontakt z doradcą

  InstalatorKlient indywidualnyJestem zainteresowany usługą czyszczenia