Szczotki do czyszczenia wentylacji – poznaj zalety produktu

Zdrowe i czyste powietrze to gwarancja dobrego samopoczucia. Szczotki do czyszczenia wentylacji Danduct przyczynią się do bardziej skutecznego usunięcia brudu z kanałów wentylacyjnych niż tradycyjne rozwiązania, a co za tym idzie, pozwolą na swobodniejszy przepływ czystego powietrza.

W dzisiejszych czasach, szczególnie po pandemii, mnóstwo czasu w ciągu dnia spędzamy w budynkach. Praca zdalna, lekcje online i inne przyczyniają się do tego, że nie korzystamy z takiej ilości świeżego powietrza jak wcześniej. Zdrowy budynek to taki, który utrzymany jest w dobrym stanie technicznym i posiadający fachowo wykonaną wentylację. Dla osób posiadających różnego rodzaju instalacje wentylacyjne takie jest system rekuperacji, pompa ciepła czy klimatyzacja, regularne przeglądy kanałów wentylacyjnych to podstawa. Przyczynią się do wydłużenia okresu użytkowania systemu oraz usprawnią jego działanie.

Rewolucyjna szczotka do czyszczenia wentylacji Danduct to innowacyjny produkt na rynku. Bazując na ponad 30 – letnim doświadczeniu produkty Danduct spełniają najwyższe wymagania jakości.

Czyste przewody wentylacyjne to kwestia, która dotyczy to nie tylko budynku mieszkalnego, ale także biur, lokali usługowych, sklepów, lotnisk, szpitali czy hal produkcyjnych.

Zalety posiadania czystych przewodów wentylacyjnych:

 • Czyste powietrze w pomieszczeniach
 • Brak bakterii i wirusów w przewodach wentylacyjnych
 • Ochrona przed alergią
 • Możliwość utrzymania lepszej wilgotności
 • Oszczędność w kosztach energii
 • Lepsze samopoczucie użytkowników budynku

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, firma Danduct oferuje szeroką gamą akcesoriów oraz maszyn wyposażonych w szczotki do czyszczenia wentylacji.

Szczotka doczyszczenia wentylacji – rodzaje i zastosowanie

Miękka lanca DP5 do wkrętarki + szczotka do czyszczenia wentylacji

Zastosowane w obiektach przewody wentylacyjne są różnej długości oraz szerokości, dlatego poszczególne akcesoria powinny umożliwić dostanie się do każdego kanału i swobodne usunięcie zanieczyszczeń.Z tego powoduszczotka do czyszczenia wentylacji Danduct przymocowana do lancy PD5 jest w stanie dotrzeć i wyczyścić kanały od 50mm do 250mm.

Maszyna do czyszczenia przewodów wentylacyjnych DC4 + zestaw 7 miękkich szczotek

Szczotka do czyszczenia wentylacji w maszynie DC4 dociera na odległość do 30m. Poza tym szczotki mają możliwość poruszania się od lewej do prawej strony, a wszystko to możliwe jest dzięki automatycznemu systemowi zmiany obrotów. Maszyna DC4 i zawarte w niej szczotki do czyszczenia wentylacji są w stanie wyczyścić kanały o średnicy do fi 600 i maksymalnym przekroju kanału 1200×600.

Wielozadaniowy Robot Czyszczący + szczotki do czyszczenia wentylacji

Robot czyszczący Danduct to zaawansowany produkt do czyszczenia przewodów wentylacyjnych. Szczotki obrotowe umożliwiają dotarcie do kanałów o wymiarach od 150 x 300 mm aż po wysokość do 1200 mm. Co istotne, szczotki do czyszczenia wentylacji można w dowolny sposób podnosić lub opuszczać, aby równomiernie dotrzeć do całej powierzchni kanałów okrągłych oraz prostokątnych.

Szczotki do czyszczenia wentylacji to nie jedyne produkty firmy Danduct. Oprócz nich na stronie znajdziesz również:

 • Kamerę
 • Wentylator ssący
 • Robot inspekcyjny
 • Balony indukcyjne
 • Korki do anemostatów

Systemy do czyszczenia kanałów wentylacyjnych dla profesjonalistów!

Zaproponuj swoim klientom dodatkowe usługi i zarabiaj więcej!

Kontakt

Zamów kontakt z doradcą

  InstalatorKlient indywidualnyJestem zainteresowany usługą czyszczenia